HAZAR İNŞAAT A.Ş.

Biz Kimiz?

HAZARTEMA, 1983 yılından bu yana kaliteli, güvenli ve zamansız yapılar inşa eden Hazar İnşaat A.Ş.’nin tescilli bir markasıdır.

sketch bg brown

Hakkımızda

Deneyimli ekibimiz, geniş teknik kadromuz ve yenilikçi yaklaşımımız, bizi gayrimenkul yatırımında ilk tercih haline getirmektedir. Projelerimizde zamansız ve yaratıcı tasarımlar üretmek için deneyimli mimarlarla çalışıyor, imalatta en iyi malzemeleri tercih ediyoruz. HAZARTEMA’nın sahip olduğu Kalite kontrol sistemi ile her projemizde uluslararası standartlarda işçilik yapıldığından emin oluyoruz.

Projelerimizi her zaman iyi lokasyonlarda seçiyor ve müşterilerimizin yatırımları için en yüksek kazancı almalarını sağlıyoruz. Siz de seçkin müşteri portföyümüzün içinde yer almak, iyi tasarlanmış, kaliteli, güvenli ve sağlam yapılara sahip olmak istiyorsanız HAZARTEMA‘dan başkasını aramanıza gerek yok. 

hazartema ekip

Ne yapıyoruz?

HAZAR İNŞAAT A.Ş. olarak, HAZARTEMA markası altında tasarım, kalite ve güvenliğe odaklanarak zamansız ve yenilikçi yaşam alanları inşa ediyoruz. Bizi öne çıkaran özelliklerimizle rakiplerimizden ayrılıyoruz. İşte yaptığımız temel unsurlar:

Deneyimli ve Bilgili Ekip

Profesyonellerden oluşan ekibimiz, hem yurtiçi hem de yurt dışında geniş deneyime sahip olup, her türlü projeyi yürütmek için donanımlıdır.

Kaliteye Odaklanmak

Binalarımızın güvenli, sağlam, dayanıklı ve en yüksek standartta olduğundan emin olmak için tüm projelerimizi kendi kalite kontrol ve güvence sistemimiz ile denetliyoruz.


Yaratıcı ve Zamansız Tasarımlar

Deneyimli ve donanımlı tasarım ekibimiz ve mimarlarımız ile bulunduğu konumu tamamlayan, zamana meydan okuyan ve fonksiyonel mekanlar yaratmaya inanıyoruz.

Gelecek İçin Yenilikçi ve Teknik Yaklaşım

Projelerimizin yenilikçi ve geleceğe hazır olmasını sağlamak için en son yenilikler ve teknolojilerle güncel kalıyoruz.


Mükemmel Konumlar

Projelerimizin arzu edilen, merkezi, kolay erişim sağlanan konumlarda olması için kapsamlı bilgi ve deneyimimizi özenle kullanıyoruz.

Değerli Yatırım

Müşterilerimizin yatırımlarına değer katacak şekilde tasarlanan projelerimiz akıllı bir yatırım tercihidir. Projelerimiz her zaman emsallerinden daha değerlidir ve zaman içinde bu değeri korur.


Seçkin Müşteri Portföyü

Müşterilerimizin benzersiz ihtiyaçlarını karşılayan projelerimiz seçkin bir müşteri portföyü oluşturur. Bu müşteri portföyü bize olan talebi arttırır ve projelerimizin her zaman değerli olmasını sağlar.

Satış ve Satış Sonrası Hizmet

Müşterilerimize değer veriyoruz, tasarımdan inşaata ve inşaattan satış sonrasına kadar sürecin her adımında hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Projelerimiz

HAZARTEMA ile ayrıcalıklı yaşamı keşfedin. Deneyimli ekibimiz, zamansız tasarımlara sahip, yüksek kaliteli ve yenilikçi projeler yaratır. HAZARTEMA dünyasında size en uygun olanı seçmek için şimdi projelerimizi inceleyin.

HAZARTEMA

Bize Ulaşın

İyi tasarlanmış, yüksek kaliteli ve güvenli bir gayrimenkule sahip olmak ister misiniz? HAZARTEMA markamız hakkında daha fazla bilgi edinmek ve geleceğinize yatırım yapmaya başlamak için bugün bize ulaşın.